Naplňte nákupný košík BIM z katalógu výrobkov

GF Uponor S-Press PLUS prechod MLC - meď 32-28CU

GF Uponor S-Press PLUS prechod MLC - meď 32-28CU
Obj. č.1070620

Podrobnosti o položke

Rozmery

Dĺžka jednotky položky92
Šírka jednotky položky39.3
Jednotková hmotnosť položky0,16
Item_UOMks
Výška jednotky položky39.3

Measurements

z120,7
Dĺžka (l2)28,3
Dĺžka (l1)43
LENGTH_L92

Packaging

Balenie GTIN06414905468805 06414905424801 06414905499731
Dĺžka balenia176 277 1200
Hmotnosť balenia0,839 3,616 199,2
Množstvo v balení5 20 960
Objem balenia0,00211464 0,009321604 0,67968
Šírka balenia135 179 800
Typ baleniaBase_Box Box Pallet
Výška balenia89 188 708

Product code

Item no VVS045485032
Item no GF35001070620
Item no NRF5114542
Item no EAN6414905219407
Item no LVI1720794
Item no GTIN06414905219407
Item no RSK1899445
Item no NOBB55172766

Dokumenty

Montážny návod
1 KB1239731

GF IM Uponor Uni Pipe PLUS and S-Press system (1239731)

Správa o montáži
116 B1120119

GF IR Uponor MLC leak test report TW water (1120119)

Správa o montáži
127 B1120120

GF IR Uponor MLC flushing protocol TW water (1120120)

Osvedčenie o schválení
92 B1030842

Uponor CER MLC SYS MECH VUSAPL SK06-ZSV-0186 SK SK (1030842)

Environmental Product Declaration (EPD)
916 B1162875

Uponor EPD S-Press PLUS (1162875)