Naplňte nákupný košík BIM z katalógu výrobkov

GF Uponor S-Press PLUS t-kus vnút. závit 25-Rp1/2"-25

GF Uponor S-Press PLUS t-kus vnút. závit 25-Rp1/2"-25
Obj. č.1070598

Podrobnosti o položke

Rozmery

Výška jednotky položky53.3
Jednotková hmotnosť položky0,204
Item_UOMks
Šírka jednotky položky32.3
Dĺžka jednotky položky95

Measurements

Dĺžka (l1)47,5
Z222,3
Dĺžka (l3)47,5
Vnútorný závit Rp1/2
z119,2
Dĺžka (l2)37,3
Z319,2

Packaging

Balenie GTIN06414905290918 06414905424726 06414905290925
Dĺžka balenia176 277 1200
Hmotnosť balenia1,1 4,34 241,44
Množstvo v balení5 20 960
Objem balenia0,00211464 0,009321604 0,67968
Šírka balenia135 179 800
Typ baleniaBase_Box Box Pallet
Výška balenia89 188 708

Product code

Item no VVS045478302
Item no NOBB55172558
Item no NRF5114517
Item no EAN6414905219186
Item no RSK1808034
Item no LVI1720772
Item no GTIN06414905219186
Item no GF35001070598

Dokumenty

Montážny návod
1 KB1239731

GF IM Uponor Uni Pipe PLUS and S-Press system (1239731)

Správa o montáži
116 B1120119

GF IR Uponor MLC leak test report TW water (1120119)

Správa o montáži
127 B1120120

GF IR Uponor MLC flushing protocol TW water (1120120)

Osvedčenie o schválení
92 B1030842

Uponor CER MLC SYS MECH VUSAPL SK06-ZSV-0186 SK SK (1030842)

Environmental Product Declaration (EPD)
916 B1162875

Uponor EPD S-Press PLUS (1162875)