Naplňte nákupný košík BIM z katalógu výrobkov

GF Uponor Smatrix Base PRO izbový snímač+RH

GF Uponor Smatrix Base PRO izbový snímač+RH
Obj. č.1087812

Podrobnosti o položke

Rozmery

Šírka jednotky položky55
Výška jednotky položky9
Dĺžka jednotky položky55
Item_UOMks
Jednotková hmotnosť položky0,022

Measurements

LENGTH_L55
Z Meranie h9
Z Meranie š55

Packaging

Balenie GTIN06414905285433 06414900570329 06414900570312
Dĺžka balenia100 400 1200
Hmotnosť balenia0,048 4,82 128,18
Množstvo v balení1 90 2160
Obalový materiál (číslo)20 20 -
Obalový materiál (krátky)PAP_C PAP_C -
Objem balenia0,00018 0,036 1,008
Šírka balenia90 300 800
Typ baleniaBase_Box Box Pallet
Výška balenia20 300 1050

Product code

Item no VVS466258050
Item no LVI2025242
Item no GTIN04021598149793
Item no NOBB51974300
Item no NRF8361246
Item no EAN4021598149793
Item no GF35001087812
Item no RSK2987812

Dokumenty

Stručný návod
1 KB1120154

GF QG Uponor Smatrix Base (1120154)

Stručný návod
23 KB1120133

GF QG Uponor Smatrix Base (1120133)

Návod na montáž a prevádzku
1 KB1088247

GF IOM Uponor Smatrix Base PRO (1088247)

Prehlásenie o zhode
1 KB1132746

Uponor DoC Smatrix 1071651 INT (1132746)