Naplňte nákupný košík BIM z katalógu výrobkov

GF Uponor Smatrix podlahový/diaľkový snímač

GF Uponor Smatrix podlahový/diaľkový snímač
Obj. č.1071684

Podrobnosti o položke

Rozmery

Item_UOMks
Jednotková hmotnosť položky0,065
Dĺžka jednotky položky60
Výška jednotky položky30
Šírka jednotky položky60

Measurements

Z Meranie š60
Z Meranie h30
LENGTH_L60

Packaging

Balenie GTIN06414905630059 06414905415991 06414905630356
Dĺžka balenia100 400 1200
Hmotnosť balenia0,067 4,97 144,28
Množstvo v balení1 63 1512
Objem balenia0,0003 0,036 1,44
Šírka balenia100 300 800
Typ baleniaPlastic_Bag Box Pallet
Výška balenia30 300 1500

Product code

Item no RSK5398335
Item no NRF8361233
Item no EAN4021598130968
Item no LVI2024527
Item no GTIN04021598130968
Item no GF35001071684
Item no VVS466252010

Dokumenty

Technical information
11 KB1116284

GF TI Uponor Smatrix (1116284)

Informácie o produkte
2 KB1087488

GF PI Uponor Smatrix regulatory conformance (1087488)

Informácie o produkte
564 B1068132

GF PI Uponor Smatrix actuator compatibility (1068132)

Prehlásenie o zhode
1 KB1132746

Uponor DoC Smatrix 1071651 INT (1132746)