Rozwiązania projektowe Uponor Infra 360TM

Wsparcie techniczne

Kreatywne wsparcie całego procesu

Dział techniczny może Państwa aktywnie wspierać poprzez kontakty online oraz dostęp do prowadzonych przez siebie szkoleń, podręczników, instrukcji obsługi, analiz, symulacji i testów na różnych etapach realizowanego projektu. Oprócz specjalistycznej wiedzy na temat systemów rurowych z tworzyw sztucznych posiadamy kompetencje i bogate doświadczenie w zakresie innych zagadnień dotyczących projektów infrastrukturalnych. W naszych nowoczesnych laboratoriach możemy zasymulować pracę proponowanych rozwiązań poddanych oddziaływaniu np. ciśnienia, promieniowania słonecznego i czynników chemicznych. W ten sposób możemy ograniczyć ryzyko i znaleźć rozwiązanie, które najlepiej pasuje do danego projektu.

Potrzebujesz poszerzyć wiedzę?

Akademia Uponor oferuje szkolenia przygotowane na podstawie ponad 60-letniego doświadczenia. Dotyczą one rozwiązań na bazie systemów rurowych dla potrzeb infrastruktury w powiązaniu z wymaganiami środowiskowymi i prawnymi. Naszą ofertę kierujemy do projektantów, wykonawców, hurtowników i ich pracowników, konsultantów, uczelni, przedstawicieli przemysłu budowlanego i innych specjalistów.

Uponor Academy

Do usług klientów przy każdym projekcie

Zdarzają się również takie projekty instalacji podziemnych, których nie da się zrealizować z wykorzystaniem standardowych rozwiązań. Nasz wyspecjalizowany zespół inżynierów jest zawsze do Państwa usług. Są to wysoko wykwalifikowani projektanci i specjaliści, którzy potrafią zbudować w oparciu o wymagania klienta każdy możliwy do wykonania rodzaj unikatowego rozwiązania. Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo pomocy w projektowaniu lub zarządzaniu projektem, czy też konsultacji ekspertów, zawsze chętnie udzielimy pomocy.

Projektowanie i obliczenia

Wsparcia przy projektowaniu udzieli Aleksandra, bo prawidłowe obliczenia i wymiarowania są kluczowe dla projektu.

Usługi serwisowe

Spawanie bądź zgrzewanie rur i układanie ich w różnych warunkach wymaga specjalistycznych umiejętności. Paweł can do it!

Zarządzanie projektem

Agnieszka - nasz koordynator sprzedaży projektowej zajmie się wszystkim zapewniając ekonomiczność działań i najwyższą jakość.

Produkty szyte na miarę

Bartłomiej zadba o to, by nasze rozwiązania były dopasowane do Twoich potrzeb znacznie skracając czas instalacji na budowie.

Wsparcie techniczne

Paweł przeprowadzi szkolenia i konsultacje techniczne przy doborze rozwiązań na etapie projektowania i realizacji zadania.

Kontakt

Masz problem, pytania, wątpliwości? Skontaktuj się z nami! Razem z Karoliną znajdziemy dla Ciebie optymalne rozwiązanie.