Naplňte nákupný košík BIM z katalógu výrobkov

GF Uponor Wipex spojka 63x5,8-63x5,8

GF Uponor Wipex spojka 63x5,8-63x5,8
Obj. č.1042981

Podrobnosti o položke

Rozmery

Dĺžka jednotky položky85
Výška jednotky položky110
Šírka jednotky položky77
Item_UOMks
Jednotková hmotnosť položky1,501

Measurements

Dĺžka (l1)46
z113
Hrúbka steny_s5,8
LENGTH_L105
Dĺžka (l2)46

Packaging

Balenie GTIN06414905400058 06414905400065 06414905400072
Dĺžka balenia87 350 1200
Hmotnosť balenia1,524 7,87 497,2
Množstvo v balení1 5 300
Objem balenia0,000769776 0,00875 0,672
Šírka balenia79 250 800
Typ baleniaPlastic_Bag Box Pallet
Výška balenia112 100 700

Product code

Item no NRF8360795
Item no EAN7331541200790
Item no GF35001042981
Item no LVI1932105
Item no GTIN07331541200790
Item no NOBB42496580
Item no VVS087882063
Item no RSK2410697

Dokumenty

Správa o montáži
143 B1133498

GF IR Uponor Ecoflex pressure test heating (1133498)

Správa o montáži
153 B1133510

GF IR Uponor Ecoflex pressure test water pipes (1133510)

Technical information
10 KB1120217

GF TI Uponor Ecoflex piping systems (1120217)

Osvedčenie o schválení
613 B1030698

Uponor CER Combi Pipe SYS MECH VUSAPL SK06-ZSV-0166 SK (1030698)